Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

AKCE doprava po ČR již od 89 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.
Nákupní košík (0 / 0,- Kč) | Přihlášení | Registrace

Zakázková výroba

3D tisk, 3D skenování a CNC opracování

Tato sekce Vám nabízí nechat si vytvořit vlastní model pomocí technologie 3D tisku a frézování nebo gravírování.

 NOVĚ FDM 3D TISKÁRNA Tronxy X5ST-500Pro O VELIKOSTI TISKNUTELNÉ PLOCHY 500x500x600mm !!! NEJVĚTŠÍ 3D TISKÁRNA V ČR I PRO VAŠE ZAKÁZKY.

  • 3D TISK (FDM a DLP) - Tiskneme dárkové nebo propagační předměty, design, modelářské stavby, technické prototypy nebo formy pro další výrobu a mnoho jiných modelů. Na tvaru a typu nezáleží, vytiskneme cokoliv dle Vámi dodaného 3D souboru ve formátu *.STL. Dle domluvy je také možné vytvořit 3D model z Vašeho nákresu nebo jednoduché skici.
  • 3D Skenování - nechte si vytvořit krásný 3D sken drobných rozměrů a následný 3D model můžete použít jako dárkový a propagační předmět Vaší osoby nebo firmy. Případně zajistíme průmyslové laserové 3D skenování s přesností <0,01mm a cenou za sken již od 5.000,-Kč bez DPH.
  • CNC Výroba - zakázková kusová i sériová výroba na CNC frézkách a gravírovacích strojích, kde je možné 3D opracování dřeva, plastů a měkkých kovů nebo kusová výroba dveřních štítků (jmenovek).
  • Některé z realizovaných projektů naleznete v naší galerii.

 

 

 

Těšíme se na vaši návštěvu
tým jPRINT3D