Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

AKCE doprava po ČR již od 89 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.
Nákupní košík (0 / 0,- Kč) | Přihlášení | Registrace

3D tiskárny

Nabízíme k prodeji 3D tiskárny různých výrobců od holandské technologie oceněné cenou Make, které jsou vhodné jak do kanceláří, tak pro širokou veřejnost až po českou značku Josef Průša a jeho aktuální modely MK3S+, MINI+ a SL1.

Nabízíme jak levné stavebnice 3D tiskáren, které jistě osloví každého začínajícího “printera”, kompaktní 3D tiskárny, které jsou vhodné pro domácnosti, jelikož jsou nejjednodušší na obsluhu a mají výborný poměr cena/výkon, až po profesionální stroje.

Nabízíme i DLP tiskárny, které projektorem vytvrzují plastový polymer s maximální dosažitelnou přesností méně než 0,05mm a konektivitou USB + WiFi.

Dále se specializujeme na náhradní díly pro 3D tiskárny Prusa i3 MK2 a MK3 všech verzí, ale v nabídce máme vše možné i pro Makerbot, Tronxy, Creality a mnoho dalších výrobců převážně s technologiemi OpenSource nebo RepRap. Nejoblíbenější jsou 3D tiskové hlavy, trysky, základní desky od Arduino po Ramboo a také nabízíme základní sortiment filamentů nejčastěji od renomovaného českého výrobce. 

Přesvědčte se sami v našem eshopu....