Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

AKCE doprava po ČR již od 89 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.
Nákupní košík (0 / 0,- Kč) | Přihlášení | Registrace

Naše nová 3D tiskárny Tronxy 500 je připravena i pro Vaše zakázky.

Jedna z největších komerčně využitelných FDM 3D tiskáren v ČR s plochou 500x500x600mm !!!

Nedávno se nám podařilo nakoupit jednu z největších FDM 3D tiskáren, které jsou standardně dostupné na trhu s těmito výrobky. Tím jsme rozšířili naší tiskovou "farmu" konečně o pořádný kousek, kdy tak velká FDM 3D tiskárna nám doposud chyběla a modely jsme, pokud to bylo možné, spojovali z více kusů. Jelikož se zabýváme výhradně kusovou zakázkovou výrobou, tak naším cílem není mít řady Prusa i3 MKxy, ale být schopni pro naše zákazníky vždy vytvořit model, se kterým za námi příjdou a to bez variability nelze. Váza výška 580mm - Tronxy 500A protože jsme se s většími modely setkávali poměrně často, tak MAXI tiskárna byla v plánu již nějakou dobu.

Nyní jsme schopni vytvořit jak malé detailní modely DLP technologií s max. rozměry 120x80x150mm, které mají i okem téměř nepostřehnutelné detaily, přes klasické FDM tisky tryskami 0,2 - 0,6mm ve standardních velikostech 220x250x200mm, až po výše zmiňovanou 3D Tronxy 500 s úctyhodnými rozměry tiskové plochy 500x500x600mm, což je více než rozměr IKEA konferenčního stolku, který se mezi 3D tiskaři používá na zakrytování tiskáren Průša MK2/3. A ještě jedno přirovnání, kdy běžná 3D tiskárna Original Prusa má tiskový prostor okolo 11 litrů, tak naše 3D tiskárna má 150 litrů !!! Tiskárna Tronxy 500 je osazena tryskou 1mm, která dává stroji výbornu rychlost pro tisk velkých modelů, navíc přesnost, nebo-li také odchylka, výrobků je zachována na příznivých <0,2mm. Ceny tisku se pohybují okolo 100,-Kč s DPH/hodinu tisku i včetně materiálu, což je v této kategorii bezkonkurenčí.

 

Na Vaše zakázky se těší tým jPRINT3D