Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

AKCE doprava po ČR již od 89 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.
Nákupní košík (0 / 0,- Kč) | Přihlášení | Registrace

Rozšířená záruka 3 roky

Pravidla:

Jelikož prodáváme kvalitní výrobky, které zákazníkovi sestavíme a dovezeme, tudíž vyloučíme zásah třetí strany, jsme schopni poskytnout tuto "Rozšířenou záruku na 3 roky".

Vztahuje se pouze pro fyzické osoby a je poskytována výhradně firmou jPRINT3D. Nevzniká na ni jiný právní nárok a její posouzení je pouze a jen na pověřené osobě.

  • Pokud si zákazník objedná jakoukoliv stavebnici tiskárny z naší nabídky a k ní zakoupí kompletní službu sestavení vč. dopravy a zaškolení obsluhy (více v Obchodních podmínkách - Kompletní služby) získá tuto "Rozšířenou 3 letou záruku". 
  • Tato záruka se vztahuje na součástky, které nejsou běžnými spotřebními díly (jako trysky, řemeny, atd., ale například na motory, zdroje, desky...) a je po dobu 3 let hrazena firmou jPRINT3D a to až do výše 4.000,- Kč.

Nevztahuje se na mechanické poškození věci nebo součástky stejně jako zákonná záruka 24 měsíců.

Poškozenou věc, součástku je zákazník povinnen zaslat s nákupním dokladem na adresu provozovatele (zákazník hradí pouze poštovné), který se zaručuje informovat zákzníka o jejím přijetí a následně do 60 dnů zaslat nový kus i s obdrženým nákupním dokladem, pokud jsou splněny podmínky viz. výše. Pokud nebude záruka uznána (například bude zjištěno mechanické poškození) bude součástka odeslána zpět na adresu zákazníka za cenu poštovného s fotodokumentací a vyjádřením, které bude zároveň uloženo na server k případné zpětné kontrole.

Spoustu let s 3D tiskem od nás Vám přeje 

tým jPRINT3D