AKCE doprava po ČR již od 69 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.

jPrint3D

3D tiskárny

Nabízíme k prodeji 3D tiskárny různých výrobců od holandské technologie oceněné cenou Make, které jsou vhodné jak do kanceláří, tak pro širokou veřejnost až po české modely značky Josef Průša a jeho modely řady MK3S, MINI a SL1.

Takže nabízíme jak levné stavebnice 3D tiskáren, které jistě osloví každého začínajícího “printera”, kompaktní tiskárny, které jsou vhodné pro domácnosti, jelikož jsou nejjednodušší na obsluhu a mají výborný poměr cena/výkon, až po profesionální stroje.

Nabízíme i DLP tiskárny, které projektorem vytvrzují plastový polymer s maximální dosažitelnou přesností méně než 0,05mm a konektivitou USB + WiFi.

Dále prodáváme náhradní díly na 3D tiskárny různých výrobců s technologiemi OpenSource, RepRap a také pro veškeré modelové řady Prusa i3 MK2, MK2S, MK2.5, MK3, MK3S jako jsou 3D tiskové hlavy, trysky, základní desky od Arduino po Ramboo a filamenty nejčastěji od renomovaného českého výrobce. 

Přesvědčte se sami v našem eshopu....

 

Přejít do e-shopu Časté dotazy

CNC Frézky a gravírovací stroje

Zaměřujeme se na zakázkové hobby i poloprofesoonální CNC frézky gravírovací stroje, které Vám můžeme modifikovat a sestavit dle Vašich přání. Stroje se vyznačují velkými pracovními plochami, vysokou přesností a velice příznivou cenou. Výhodou je variabilita nejen pracovní plochy dle přání zákazníka, ale i ostatních komponentů od uložení, vřetena, motorů a v neposlední řadě i například krytování. Proto zařízení vždy kompletujeme až na základě těchto požadavků.

Zařízení slouží převážně k frézování nebo gravírování dřeva, plastů, ale i měkkých kovů, na přání poté můžeme vše upravit na opracování tvrdších kovů. Náš stroj CNC V2 s pracovní plochou 1120x1050x150mm je připraven k předvedení na naší pobočce.

Dále můžete vidět i gravírovací frézky ve standardních velikostech, například pro modeláře a ukážeme Vám všechny možnosti strojů.

Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vaše dotazy a přání.

 

Přejít do e-shopu Časté dotazy

Zakázková výroba

3D tisk, 3D skenování a CNC opracování

Tato sekce Vám nabízí nechat si vytvořit jakýkoliv model drobných rozměrů pomocí technologie 3D tisku a frézování nebo gravírování.

  • 3D TISK (FDM a DLP) - může se jednat o dárkové nebo propagační předměty, design, modelářské stavby a mnoho jiných modelů. Dále tiskneme jakékoliv technické prototypy nebo formy pro další výrobu. Na tvaru a typu nezáleží, vytiskneme cokoliv dle Vámi dodaného 3D souboru ve formátu *.STL. Dle domluvy je také možné vytvořit 3D model z Vašeho nákresu nebo jednoduché skici.
  • 3D Skenování - nechte si vytvořit krásný 3D model vašich blízkých, partnera, nebo kohokoliv jiného, případně domácích mazlíčků. 3D modely můžete použít jako dárkové a propagační předměty Vaší firmy nebo je prostě darovat svým blízkým. Zmenšené 3D modely jsou velmi reálné a zmenšeniny, například Vašich mazlíčků, jako živé. Skenování je možné po dohodě na naší pobočce.
  • CNC Výroba - zakázková kusová i sériová výroba na CNC frézách a gravírovacích strojích, kde je možné 3D opracování dřeva, plastů a měkkých kovů.
  • Některé z realizovaných projektů naleznete v naší galerii.

Těšíme se na vaši návštěvu
tým jPRINT3D

Objednat výrobu Časté dotazy